Innowacyjna Gospodarka

 

Informujemy, że LEVNET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zrealizowała projekt pn. „Budowa sieci FTTH na terenie miasta Lipno w województwie kujawsko-pomorskim”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

 

Celem projektu było wybudowanie sieci światłowodowej FTTH zapewniającej szerokopasmowy dostęp do Internetu dla mieszkańców Lipna w woj. kujawsko-pomorskim.

 


 

Innowacyjna Gospodarka

DOTACJE NA INNOWACJE – Inwestujemy w Waszą przyszłość

 

 

 

Informujemy, że LEVNET spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn. „Budowa sieci FTTH na terenie miasta Lipno w województwie kujawsko-pomorskim”, który jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013.

 

Celem projektu jest wybudowanie sieci światłowodowej FTTH zapewniającej szerokopasmowy dostęp do Internetu dla mieszkańców Lipna.

 

Obecnie trwają prace przy budowie sieci. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na koniec drugiego kwartału 2015 roku.

 

Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać zadając pytania drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Szczegółowe informacje na temat działania 8.4 POIG można uzyskać na stronie internetowej Instytucji Wdrażającej – Władzy Wdrażającej Programy Europejskie: www.wwpe.gov.pl.

 

Szczegółowe informacje na temat Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka można uzyskać na stronie internetowej: www.poig.gov.pl
lub na stronie internetowej Instytucji Zarządzającej – Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju: www.mir.gov.pl.