Szanowni Klienci,

Do listy kanałów dostępnych w ramach Pakietu Start dołączy 5 kanałów. Poszerzenie listy kanałów wiąże się z przywróceniem możliwości odbioru kanału Eska TV oraz powstaniem czterech nowych stacji telewizyjnych.

Nowe kanały:

Metro – w ramówce tego kanału znajdą się m.in. filmy fabularne i dokumentalne, a także programy rozrywkowe i lifestylowe.

WP1 – stacja tworzona przez grupę Wirtualna Polska. Ma być kanałem interaktywnym, a w jej ramówce główne miejsce zajmą treści o edukacji medialnej, pochodzące z nowych mediów. Na antenie WP1 będzie można obejrzeć programy produkowane przez Wirtualną Polskę, a także filmy i seriale.

Nova TV – to kanał mający uniwersalny charakter, ważną rolę pełnią w nim pozycje publicystyczne i informacyjne, ale na antenie będzie również miejsce dla programów rozrywkowych, filmowych i serialowych.

Zoom TV – to stacja o profilu lokalno-samorządowym. Ramówka ma być ułożona zgodnie z rytmem dnia widzów, znajdą się w niej m.in. programy publicystyczne, filmy fabularne, programy rozrywkowe i poradnikowe, nie zabraknie też audycji dla dzieci i młodzieży oraz programów dokumentalnych.

W związku z rozszerzeniem liczby kanałów od dnia 15.11.2016 r. zmianie ulegnie lista kanałów Telewizji Światłowodowej. W tym dniu dekodery ADB 2840 pobiorą nową listę kanałową przygotowaną do pojawienia się kompletu pięciu nowych kanałów.

Jednocześnie w dniu 15.11.2016 r. program TVP Info nadawany do tej pory w jakości SD zmieni parametry nadawania i będzie dostępny w jakości HD.

Informujemy także, że w związku z dodaniem nowych kanałów do oferty zmianie ulega także umiejscowienie kilkudziesięciu innych programów na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

 

 


 

Przedstawiamy Państwu stację kliencką, która będzie wykorzystana w projekcie realizowanym na terenie Lipna.

ZXHN F660 została zaprojektowana jako idealne rozwiązanie dla domu (HGU - Home Gateway Unit), do użycia w scenariuszach FTTH (Fiber To The Home). Wspiera funkcjonalności warstwy 3, aby łatwiej utworzyć inteligentną sieć domową. Zapewnia przy tym użytkownikowi dostęp do wszystkich usług Triple-Play (Internet, telefonia VoIP). Moduł sieci bezprzewodowej WiFi(802.11b/g/n) w najnowszym standardzie, pozwala zapewnić najwyższą jakość usług w każdym miejscu w domu. Dzięki wbudowanemu portowi USB, użytkownik ma możliwość podłączenia dysków w celu utworzenia kopii zapasowych naszych danych (ftp). Wszystkie te udogodnienia sprawiają, że jest to perfekcyjne urządzenie, które zainstalowane u abonenta zapewni wiele usług jak i możliwości. Atrakcyjna cena i wysoka jakość urządzenia stanowią zdecydowaną przewagę na tle konkurencji.

 

Najważniejsze cechy:

  • 4GE
  • 2POTS
  • WIFI
  • 1USB

 

 

 


 

Szanowni Państwo,

 

Aktualnie na terenie Lipna prowadzimy prace budowlane ultraszybkich łączy światłowodowych.

 

Istotą naszych prac jest podłączenie Państwa do najwyższej technologii FTTH (światłowód do domu) oraz udostępnienie sieci, która przyczyni się do rozwoju i podniesie standard oferowanych usług.

 

Dzięki wysokiej jakości sygnału aż do 250 Mb/s i ogromnej przepustowości sieci FTTH są świetnie przygotowane do świadczenia usługi internetowej. Światłowody są niezawodne, a także bezkonkurencyjne pod względem szybkości i jakości przepływu informacji. Ich nieograniczona pojemność pozwala na wszelkiego rodzaju transmisje danych, głosu oraz obrazów w technice analogowej, cyfrowej wysokiej rozdzielczości HD czy cyfrowej 3D. Sieć światłowodowa jest gwarancją stabilności i nieograniczonej przepływności transmisji danych.

 

Możliwość korzystania z usług od czerwca 2015r.

Dla pierwszych klientów atrakcyjne warunki

 


 

W związku z realizacją projektu pt. "Budowa sieci FTTH na terenie miasta Lipno w województwie kujawsko-pomorskim" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 8.4 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 zwracamy się do wszystkich zainteresowanych podmiotów z zapytaniem ofertowym w celu wyboru wykonawcy zadań w ramach projektu.

 

ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYBÓW WYKONAWCY PROJEKTU

ZAŁ. NR 1 – FORMULARZ OFERTOWY

 

 


 

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu pt „Likwidacja białych plam na terenie powiatów Goleniowski, Łobeski, Stargardzki poprzez budowę sieci Internetu Szerokopasmowego” firma LEVNET sp. z o.o. SK-A poszukuje wykonawcy zadań przewidzianych w tym projekcie poprzez upublicznione zapytanie ofertowe. Szczegóły w sekcji LEVNET sp. z o.o. SK-A.

 

 


 

 

Levnet sp. z o.o. prowadzi obecnie intensywne przygotowania do rozpoczęcia budowy własnej sieci światłowodowej w celu dostarczenia do odbiorców końcowych wysokiej jakości usługi internetowej w mieście Lipno. Planowana jest budowa sieci obejmującej niemal całe miasto oraz podłączenie do niej co najmniej 850 odbiorców końcowych. Realizacja tej budowy uzyskała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.4. POIG.